| Denisa a întrebat:

Stiti un medic ORL bun din Cluj? Vreau sa ma operez de deviatie de sept la 17 ani. Am auzit ca se poate.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doctorul Mihut la clinica de pediatrie de pe strada Motilor.

| vasifrumi a răspuns:

Eu nu stiu nici un doctor orl din cluj te rog sa ma eriti

| ursuletemail a răspuns:

Si eu caut un medic ORL-ist pentru aceeasi problema. Medicul la care mergeam eu acum ani buni de zile este in concediu in perioada cand ma pot opera eu in Romania. Recomandari?!