| bibi_9393 a întrebat:

ce mai faceti voi? pupici pentru TPU... uite am si eu o intrebare.
Vreau, imi doresc, am nevoie sa imi fac operatie de deviatie de sept.Si am auzit ca daca tot mergi sa te operezi de deviatie de sept de ce sa nu iti faci si estetic, tinand cont ca nasul meu este si un pic mare.
Voi ce spuneti, sa ma operez?
E grea operatia?
Este cineva din cluj care imi recomanda un doctor bun?
Multumesc... pupici

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| figaro a răspuns:

Cere parerea prietenilor tai, multi au regretat ca si-au facut unele schimbari la expresia fetei, vezi ca nu cumva pe urma sa regreti si tu, uneori e mai bine sa ne lasam asa cum ne-a dat Dumnezeuhappy