| Mariya5 a întrebat:

Stiti vreun tratament foarte efficient impotriva cosurilor(acnee)? Cel mai efficient primeste desigur

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| xXWhisperOfLoveXx a răspuns:

| nicoleta24 a răspuns:

Am auzit ca e buna solutia aceea care te dai cu ea cand ai varicela( cea mentolata). Fratele meu foloseste si chiar functioneazawinking

| Padrino a răspuns:

Du-te la o farmacie veterinara (nu glumesc) si intreaba de Mibazon! Daca ai o acnee foarte grava sau cosurile iti cresc adanc sub piele foloseste-l de doua ori pe zi, daca nu, doar odata pe zi! Si nu il folosi mai mult de 2 saptamani ca e foarte puternic si oricum o sa-ti treaca toata acneea pana atunci!

| Anonimatttt a răspuns:

Buna! am vazut mesajul tau.
si eu aveam problema cu acneea. dar intr-o zi am mers la farmacie si i-am zis farmacistei ca vreau ceva foarte bun pentru cosuri si ca nu conteaza cat coasta. vroiam doar sa scap de cosuri.si mi-a dat Eryfluid. 30 ron...la inceput am zis na nu cred ca e bun nici asta dar m-am dat odata si deja a2-a zi nu mai aveam cosuri pe fata.este foarte bun. o sticluta te tine o luna.trebuie a te dai 1-2 luni si dupa aia pauza... te dai chiar daca ti-au disparut cosuril deoarece este foarte puternica si dupa nu iti vor mai aparea deloc cosuri
FUNDA?

| Monycina a răspuns:

Eu folosesc "baton corector" usuca cosurile dar le si astupa :) daca st ft rosii nu mai ies in relief asa de mult http://www.farmablu.ro/......ital-plant