| rolandfla a întrebat:

Stiu ca o sa radeti toti. Ptr ca e o intrebare penibila. De ieri nu pot face treaba mare. Incepe sa ma doara cand fac. Si daca renunt am senzatia de a face. Am incercat sa i.au supozitoare cu glicerina... Dar nimic. Mananc multe fructe ca au fibre dar tot acelasi lucru ..sunt baiat atat.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Incearca cu ceai de crusin, mie mi-a folosit cand am fost constipat.

1 răspuns:
| FlorentinaF a răspuns:

Buna! Nu o sa rada nimeni. Consuma multa apa, poti incerca si iaurt si nu uita de ceai (eu folosesc de crusin )