| danielutzica a întrebat:

Sufar de epilepsie, cativa ani la rand am luat Depakine Chrono 500 mg si de curand, medicul specialist mi-a schimbat medicamentul pt ca nu isi mai facea efectul. Mi-a mai ramas cateva cutii pline si nu stiu ce as putea face cu ele. Va rog, un mic sfat!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Poti doar sa le donezi cuiva care are nevoie.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Fă un gest caritabil să dă-le medicului curant să le dea la un alt pacient.
Eu așa am făcut cu pastilele rămase de la tatăl meu.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bine discuti cu un medic online >> http://www.assb.ro/
Da click la "Chat medical"

Sau intri pe forum RoMedic >> http://forum.romedic.ro/

| KobraXS a răspuns:

Du-te la medic si vezi ce iti zice, daca vei face tot de capul tau iti vei inrautati situatia