| CretzulinaB a întrebat:

Sufera cineva de nevralgie trigeminala?sau stiti pe cineva care are aceasta nevralgie?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Adina77 a răspuns:

Nevralgia de trigemen nu-i totuna cu nevralgia Arnold.
Durerile sunt cumplite si omul este dependent de antialgice.
Sunt medicamente specifice pentru asta.

2 răspunsuri:
| gelusolomon a răspuns:

Sau nevralgie Arlnold-trat infiltratii cu novocaina la orl sa bmf

| gelusolomon a răspuns:

Sau nevralgie Arnold-trat la orl sau bmf -infiltratii cu novocalmin