| anonim_4396 a întrebat:

Sunt atatea cereale pe piata, de unde imi dau seama care sunt sanatoase?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Au pe pachet un... SPIC.

| stetoscop a răspuns:

Toate cerealele sunt sanatoase, priveste ingredientele, continutul de E-uri, de obicei cele neindulcite, acrisoare, orice alt gust care nu este specific cerealelor

| andreea8888 a răspuns:

Cele integrale, eventual de agricultura biologica!

| claudiarebecca a răspuns:

Noi folosim vitalis si sunt ok.