| zooooza a întrebat:

Sunt bune benzile de ceara Veet?
Cam dupa cat timp reapare parul?
P. S. O sa doara?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, sunt foarte bune:d. Dupa vreo 3 saptamani cam asa, reapar firele de par.

Si...cam dasad, doare:-s, dar te obisnuiestibig grin.

P. S:Musca de prosop cand tragi benzile (sau cand ti le trage altcineva-depinde cum vrei) eu asa facwhistling.

2 răspunsuri:
| 80Cris a răspuns:

Sunt bunicele.
Dupa 2 zile piciorul nu mai este fin, cel putin in cazul meu.
Daca doare? Depinde ce grad de sensibilitate ai. Te pisca.

| Hmmmm a răspuns:

Sunt f bune. poti sa le folosesti cu cea mai mare incredere.
parul o sa reapara dupa 3-4 saptamani.
da, o sa doara putin. o sa doara doar prima si poate si a doua oara cand o sa le folosesti, dar dupa nu o sa mai simti nimic deoarece te obisnuiesti cu ele.