| midu89 a întrebat:

Hey,ati folosit benzi cu ceara rece veet? in cat timp va crescut parul? sunt bune?

4 răspunsuri:
| adelinna21 a răspuns:

Este o minciuna totala(ca iti creste parul in 3 saptamani)..mai ales daca te faci prima data pentru ca parul creste in 5 etape asa ca timp de cateva luni va trebui sa te faci la 2 saptamani poate chiar una.eu ma epilez acasa singura ca mi-am comandat aparata de epilat cu ceara si sunt multumita si plus ca ma costa mult mai putin ca la salon.

| Francessca a răspuns (pentru adelinna21):

Eu una am fost sincera asa mi se intampla e problema ta daca iti creste intr-o saptamana sau doua, asta depinde si de cat de repede ai inceput sa te epilezi.

| adelinna21 a răspuns:

Daca te faci pentru prima data dupa lama cu ceara normal ca iti creste mai repede.

| Francessca a răspuns:

Buna!
In aproximativ 3 saptamani. Sunt de buna calitate, cel putin asta e parerea mea.