| anonim_4396 a întrebat:

Sunt bune esentzele de parfum de la D&P?
Persista mult mirosul? :X

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| eu.;] a răspuns:

Pai eu am si ma fac de obicei inainte sa merg la scoala
pana sa vin acasa, tine.nu chiar toata ziua, seara mai miroase, dar ff putin.
deci in jur de 5-6 ore tinebig grinbig grin

funda:*:*:*?
vrei sa iti iei,,, de care?

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Www dpparfum ro

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

si fara al baga la spalat uitati prin casa sa il mirositi si sa simtiti esenta parfumului!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu am si parfum si deodorant de la D&P si pot spune ca o zii intreaga te tin ambele foarte bine

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da mie imi plac foarte tare, pacat ca la mine in oras nu mai gasesc...

| anton_7580 a răspuns:

Asta ti se pare ca tine de rubrica sanatate?

| alex20_6849 a răspuns:

Sunt destul de bune happy