| Winners10 a întrebat:

As vrea si eu sa achizitionez un parfum de barbati arabesc. Am inteles ca miros destul de bine si mirosul persista.
Ati putea sa imi recomandati cateva modele?

3 răspunsuri:
| yukilals a răspuns:

Incearca parfumurile de la Cuba, cele barbatesti, sunt persistente si raportul pret-calitate-cantitate este unul mai mult decat decent, asta daca doresti ceva mai greu dar special si usor de evidentiat, depinde de gusturi totusi. Sau cauta parfumuri de la Federico Mahora si ele au un miros exceptional desi vin la o cantitate mai mica.

| ati6dau9armaghedonu a răspuns:

Eu ati recomand de pe eMAG acest parfum:
Apa de Parfum Lattafa, Shamoos Al Shamoukh, Femei, 35 ml
Este foarte durabil cu un miros foarte masculin si durabil.
Sper ca te-am ajutat!

| MSDInteres a răspuns:

Bună! Te invit să accesezi acest site: https://bit.ly/PARFUMURI-ARĂBEȘTI