| IcsD a întrebat:

Care vi se pare cel mai frumos parfum care v-a placut si persista mirosul?

Răspuns Câştigător
| dulc3'maria a răspuns:

Pur blancalove struck

28 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Dintre toate parfumurile de toate fitsele si de firma...nu mi-a ramas niciunul in memorie.Insa ador mirosul de B. U. albastrulove struck. big grin

| monyk a răspuns:

Buna, cel mai mult imi place parfumul Nina Ricci, deci pur si simplu il ador, cred ca e cel mai frumos parfum care l-am avut vreodata!

| Antrax a răspuns:

Lacroix de la avon

| Gabystelistu95 a răspuns:

Oriflame.

| Cryssy a răspuns:

Parfumul pe care il foloseste iubitul meu: Fullspeed. love struck Este foarte bun.love struck

| Andraa a răspuns:

B. u

| Kidu a răspuns:

Lacoste.

| JoJo a răspuns:

Little black dress (Avon)

| Brigitta a răspuns:

Depinde ce stare de spirit am happy
carolina herrera-212 sexy
Yves Roche-Comme une evidence
Givenchy- ange ou demon

| dada a răspuns:

Coco channel :Xlove struck ador cum miroASE

| blue_butterfly a răspuns:

Clinique - Aromatics Elixir
Yves Rocher - Comme Une Evidence

| Dianna a răspuns:

Nina Ricci, Little Black Dress & Little White Dress si Armani Black Code.

| Közmyn17 a răspuns:

Maik-mea se da cu unul : Natali... tak-miu e topit dupa ea cand se da cu el...si pe buna dreptate...laughing

| alabala a răspuns:

Echo :pe

| g_7133 a răspuns:

Mie imi place foarte mult Pret a porter happy. si persista.

| zuly a răspuns:

Cacharel - Amor Amor si Noa
Armand Basi - In Red

| cipy a răspuns:

Coco chanel, chans chanel, lacoste - touch of pink, dar cel mai mult imi place Dolce&Gabana-l'eau the one

| KriSSu88 a răspuns:

Divine-Oriflame.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

D&G the one.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eternity-Calvin Klein, Mademoiselle si Allure-Chanel si Elixir-Clinique.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Channel

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Angel - Thierry Mugler

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai mie imi place christian dior si'adore si bvulgari omnia crystaline

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chanel - Coco mademoiselle

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Passion dance este minunat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt mai multe parfumuri dar daca e sa vb despre cele de la avon sunt percive, pasion dance, today tommorow si altele dar in rest imi place B. U. trendy e super

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Amour si Jungle elephant de la Kenzo sunt super! Si Hypnose Senses de la Lancome e bestial!

| sticks a răspuns:

Ferre - classic; x