| AnonimmANNONIMM a întrebat:

Sunt bune Laxativele pentru slabit?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| sMoKeandrei a răspuns:

Nu este bun nici un medicamen de slabit cel mai bine sport

| T0teM a răspuns:

Nicidecum, eu unul ti-as recomanda cele de aici http://detalii-produse.blogspot.ro/2013/02/slim-fit-produse-de-slabit.html o prietena le-a folosit si i-au fost de folos :D Mult succes!