| Antonia90 a întrebat:

Sunt bune pastilele Alevia- par si unghii? Ce pret au?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Elena010 a răspuns:

Eu am folosit si sunt foarte bune!happy Nu imi mai pica parul aproape deloc si stralucea foarte frumos. Unghiile imi cresteau mai repede si nu mai erau moi...cu pretul nu te pot ajuta, nu il stiu.big grin dar nu cred ca sunt scumpe.

1 răspuns:
| manuela001 a răspuns:

Nu stiu cat de bune sunt eu acum am ineput sa le iau iar pretul a fost de 24 de lei.