| Believe9 a întrebat:

Pastilele de slabit Alevia Silfide sunt bune? Adica este adevarat ca daca iei pastile de slabit dupa te ingrasi la loc?

2 răspunsuri:
| WaterDrop a răspuns:

Nici o pastila de slabit, absolut niciuna nu vine fara efecte adverse.Nu exista pastile de slabit "bune"

| Ro-Uk_Cuplu_1987 a răspuns:

Cea mai buna metoda încercată de noi a fost cura Dukan nu pastile nu înfometare rezultatele se vad cam în 2 saptamani dar dacă o menții poți slabi mult. Noi avem rezultate reale 12 kg în o luna jumătate