| deutzapusa a întrebat:

Sunt foarte slaba ce as putea face sa ma ingras? va rog ajutati-ma sunt disperata

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Anileda a răspuns:

Mananca

| spiridus_7223 a răspuns:

Na acum depinde de varsta greutate inaltime
si daca suferi de vreo boala. dar sfatul meu este inainte sa faci vreun pas gresit.si pe urma sa regret. te rog du-te la un doctor si intreaba.
dar sa stii ca poate acu pe moment. crezi tu ca esti Slaba. dar sti foarte bine ca corpul uman are foarte multe perioade in care este puternic sau slab. dar in tot de-a una isi revine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa niste analize coproparazitologic, ig ascaris si oxiuri.