| Aghireirs a întrebat:

TPU, am o problema, cum as putea sa ma îngraș la fese și picioare? Nu sunt așa de slaba dar nu stiu cum as putea sa ma îngraș
Ajutați-mă va rog...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Exerciții cu greutăți. dar toate grupele ca să-ți dezvolți și mușchii abdominali și ai brațelor

| danbnz a răspuns:

Nu poti sa te ingrasi pe zonele dorite de tine.
Fa sport, e mai sanatos!

| Frank51 a răspuns:

La fete in zonele specificate de tine se pune mai multa grasime automat, deci deja ai maximum cat poti sa ai acolo. Nu poti pune grasime intr-un anumit loc al corpului, poti pune doar pe tot corpul. Daca vrei sa arati mai definita incepe sa faci sala.

| Donsavas a răspuns:

Fa sport si iti dezvolti musculatura acolo unde vrei tu. Grăsimea nu se pune unde dorim noi si cat vrem noi. Sfatul meu este să nu te ingrasi brusc ca faci vergeturi.

Răspuns utilizator avertizat
| Alexandrionelu a răspuns:

Fa multă mișcare cu grupele musculare pe care vrei sa ți le dezvolti. Aleargă, mergi cu bicicleta, mergi la sala sau fi mai activa în pat.
(aștept un mesaj de mulțumire de la prietenul tău happy )

| RigorMortis a răspuns:

De ce sa te îngrași când poți pune masa musculară și sa arați foarte bine. Cele mai recomandate pentru zonele pe care le vrei tu "mai mari" sunt genoflexiunile