| Iuli26Iulia a întrebat:

Deci sunt destul de slaba, nu stiu cum sa ma ingras va rog sa ma ajutati

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| EneCristian a răspuns:

Pai ca sa te ingrasi ai nevoie de o alimentatie de genul acesta axata pe multe calorii insa nu recomand verifica cam cat ar trebui sa mananci cu ajutorul unui site de nutritie alimente bogate in calori