| liviaapk a întrebat:

Sunt foarte slabă, nu am poftă de mâncare și ma doare zilnic burta. Ce pastile/vitamine pot lua pentru a calma durerile si pentru a-mi readuce pofta de mâncare?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Eu zic sa mergi urgent la medic!

| corbulalbrosu a răspuns:

Ai fost consultata macar si o singura data de medicul de familie? Ar fi indicat sa fii consultata si in functie de cele constatate sa te trimita la un medic specialist pentru a fi efectuate analize amanuntite si pe baza acestora sa-ti fie prescris un tratament adecvat de urmat. Multa sanatate!

| Daniel_Dani_1996 a răspuns:

Asa am fost si eu cand am fost mic, nu am avut pofta de mancare, etc.
Si toate astea s-au intamplat din cauza ca am fost prea stresat si am facut cateva perfuzii si dupa aia am fost bine. in locul tau as merge la doctor ☺o sa fie bine