| scully a întrebat:

Sunt in a 14-a zi de varsat de vant. Daca toate bubitele au facut crusta pot sa fac baie? Ca nu prea mai rezist.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| mona a răspuns:

Cred ca poti sa faci dar cu grija

4 răspunsuri:
| Empathizer a răspuns:

Fa un dus extrem de scurt, fara sa freci pielea cu buretele. Si nu te freca nici cu prosopul, dupa dus. Tamponeaza-te usor.

| Anonima264 a răspuns:

Am avut si eu cand eram mai mica varsat de vant, dar nici in a 14-a zi nu am avut voie sa ma spal!

| bogenica a răspuns:

Din cate stiu nu ai voie deloc sa te speli pentru ca bubele se vor inmulti big grin

| Liilly a răspuns:

Inca nu ai voie sa faci baie. trebuie sa astepti pana incep sa cada...stiu ce e greu dar asa trebuie