| Zambet a întrebat:

Sunt in spital crying. M-a internat pana la urma pentru. boala mea.hee hee

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
21 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Calde urari de sanatate. Te intreb, am putea sa te ajutam cu ceva?

luciana
| luciana a răspuns:

Sincer, imi pare bine ca ai tratat cu seriozitate acesta grava problema si ca esti pe maini bune, ca vei face analize si controale radiografice minutioase, ca sa se constate cat de veche si de grava este boala nestiuta pana acum ceva timp si ca altfel e un control in spital (mai ales pe acesta vreme, - deloc prietenoasa), iar tu fiind si sportiva sa nu faci acum eforturi ce te vor costa si mai mult sanatatea. Astept sa-mi mai scrii mesaj, ca sa aflu ce mai e nou si vreau sa tinem in continuare legatura si sa stii ca iti stau aproape cu sufletul si gandul. Asa stiu cel putin ca te odihnesti, ca faci tratament si ca vei face toate investigatiile posibile ce acasa, doar mergand la policlinici, nu era in avantajul tau sa te mai obosesti, deoarece ai nevoie sa faci si pauza la efort si cred ca nici nu ai voie acum, asa ceva. Te sarut si astept vesti draga mea si roaga-te mereu, ca Dumnezeu sa te ajute, caci numai el este cel ce ne hotaraste viata pe acest pamant trecator. Ma bucur ca ne-ai scris draga prietena, te sfatuiesc sa ai incredere, rabdare si sa fii optimista, eu ma gandesc la tine si ma rog pentru tine. va fi bine, va iesii soarele si pe ulita ta,- o cred cu tarie si ti-o doresc din suflet! Lucien.

luciana
| luciana a răspuns:

Am uitat sa te intreb cand e ziua ta, ca stiu ca va fi in curand, sau deja a fost? Aceasta e o foarte frumoasa varsta, cand indraznesti sa visezi la lucruri ce noua ni se par imposibil de atins, dar voi cu exuberanta ce va caracterizeaza varsta, o traiti cu elan si cu sperante ce vi se vor si implini; multi ne revedem tineretea furata de trecut, ce nu va revenii nicicand, deci acum : spera, viseaza, iubeste si fa-ti planuri, caci ce e mai frumos decat aceasta candoare a varstei de 13 ani. Cu drag, Lucien.

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Buna!kiss
Imi pare sincer rau sad Ai grija de tine si sper sa te faci binekiss

| georgiana a răspuns:

Buna! Eu iti doresc insanatosire grabnica si nu fii trista, zambeste.
http://www.youtube.com/watch?v=fo5jayBUmWs&feature=related

| Razvan a răspuns:

Imi pare rau Zambet!hee hee
Sper sa iesi in curand si sa fii pe masura nick-name-ului tauhee hee

| LoveMusic a răspuns:

Imi pare rău crying
Ce pot să spun.
Însănătoşire gravnică.
Să te faci bine kiss
Să te întorci acasă mai sănătoasă ca niciodată, plină de viaţă.
Însănătoşire Gravnică!

| Zambet explică:

@luciana: Inca nu a fost ziua mea, va fi pe data de 19 februarie. Iti multumesc din tot sufletul, ma tratez mai bine aici.cu injectabil prin branula.Azi o sa mi-o schimb deoarece e infundata.

Pentru toti cei care au intrebat ce am: Am pneumonie, sinuzita, amigdalita si infectie urinara.

Asistentele mi-au dat voie sa aduc laptopul in spital si putem vorbi.

@Onutzu iti multumesc! :p

| ღ♥ღuLyღ♥ღ a răspuns:

Sa te vedem in scurt timp din nou raspunzand pe TPU la intrebarile noastre! Sa te faci bine!

| Lolly94 a răspuns:

însănătoşire grabnică!happy Să te faci bine repede:*:*

| tim a răspuns:

Si eu am fost, si.am supravietuit!

| madycoco a răspuns:

Uf sad imi pare rau ca esti in spital. Insanatosire grabnica :*:*:*:

| Dyingfetus a răspuns:

Naspastraight facelas ca iti fac o vizitalaughing

| nimic`pentru`nimeni a răspuns:

Insanatosire grabnica, sa te intorci acasa sanatoasa cat mai repede si gandeste-te ce te a facut mereu fericita, ca sa poti zambi orice ar fi, sa ai puetere si tarie de vindecare!

| tomtom_7971 a răspuns:

Insanatosire grabnica

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce boala?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!

Vad ca iti pare rau, asa cum i'ar parea oricarei alte persoane care ar fi internata. Ce pot sa spun? Insanatosire gravnica.

Pa-pa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si ce propui? Scuze pentru "duritate".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi pare sincer rau. Eu nu suport spitalurile, si nu as mai vrea sa calc in vreo unul laughing. Sa iesi cat mai repede de acolo si multa sanatate!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Naspa rau. Sper sa te faci bine cat mai repede. Dar ce boala ai?

| Яùxsi a răspuns:

Scuze ca te intreb. big grin ce boala ai?!

oriqm insanatosire grabnica :*