| Debb a întrebat:

Sunt mai bune periutele de dinti electrice decat cele normale?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Pai, eu ma spal cu o periuta normala si iti spun din proprie experienta ca cele normale sunt mult mai bune. Periutele electrice curata doar la suprafata si din cauza lor am ajuns sa fac o multime de carii deoarece nu curata bine. Mai bine alegi sa folosesti o periuta normala.

| kissmypixles a răspuns:

Se spune ca curata mai bine dintii de bacterii alea alea nu stiu da eu folosesc normalabig grin

| Andreeeeea_2521 a răspuns:

Nu

| FredFlintstone a răspuns:

Nuu