| Laura1092 a întrebat:

De ce sunt atat de scumpe periutele de dinti -6lei, 10lei? Ce au in plus fata de cele de 2lei? Voi de care aveti?

1 răspuns:
| baru a răspuns:

Sall. Deoarece noi nu ne prea spalam pe dinti, si atuncia nu au vanzare. Ca atare ei cresc pretul. Ca si societate, nivelul populatiei se ia dupa numarul de sapunuri de periute de pasta de dinti etc, consumate. Noi stam foarte rau la acest capitol. Decat sa ne luam o periuta buna de dinti, mai bine dam banii pe tigari sau bere cu mici. Pa!