| foricmarinaiuliana a întrebat:

Sunt mama de 4 zile si vreau sa stiu care sunt cei mai buni pampersi (indiferent de pret)recomandati de voi

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Felicitări și să-ți trăiască bebelușul și să fiți fericiți.
Intră aici și ai toate informațiile care te interesează: www.pampers.ro și www.copilul.ro
Sănătate întregi familii.
Pa, pa.

7 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Felicitari! Sa fiti amandoi sanatosi si norocosi!
In general Pampers sunt foarte buni, dar eu am un nepotel care a fost alergic la Pampers si a folosit altceva, luat de la farmacie.

| alecs871 a răspuns:

Felicitari, sa iti traiasca bebeu.
Mi-a placut foarte mult intrebarea, noi nu avem cum sa iti recomandam pempersi ca nu mai folosim, cel putin eu worried
Cel mai bine ar fi sa intrebi la mai multe farmacii, nu te du la o singura la farmacie fiindca va spune ca marca pe care o are pe stoc este cea mai buna straight face

regis
| regis a răspuns:

Pampers, ca doar de aici isi iau toti numele.

| Gabry a răspuns:

Mama foloseste pentru fratele meu "Pampers" si sunt foarte buni!happy

| betty17 a răspuns:

Nu stiu de pampersi dar felicitari pentru copil si multa sanatate pentru amandoi:X:X:X
un copil e cel mai frumos dar de la Dumnezeu:X:X:X

succes

| gzabi a răspuns:

Cele mai bune scutece sunt cele pe care le agreaza pielea bebelusului tau. Inafara de pampers pot sa recomand scutecele Huggies!
http://www.mamiko.ro/71-Scutece-copii-Huggies

| gzabi a răspuns:

Mai multe informatii despre tipurile si caracteriscile scutecelor Huggies le gasesti la http://bebemamiko.wordpress.com/scutece-huggies/