| Denisalovessummer a întrebat:

vreau sa imi iau o tableta. de fapt nu e pentru mine e pentru mama, voi ce imi recomandati? sa fie la un pret rezonabil pana in 1.000 nu are nevoie de ceva performant cat sa stea pe facebook, pe internet. Multumesc.

Răspuns Câştigător
| mariusica1 a răspuns:

Ai nevoie de o tableta cu 3g ca sa ai net si in zonele fara acoperire wi-fi. Iti recomand: Samsung Galaxy Tab 2 7.0"(p3100)
Am luat-o de la astia ca am gasit cel mai mic pret: http://www.cel.ro/......-silver-l/ Ar mai fi de luat in calcul si http://www.cel.ro/......1-grey-l/.

4 răspunsuri:
| hp8510p a răspuns:

Nu lua chinezarii gen evolio, Allview si alte rahaturi.Ia un Asus google Nexus 7(999lei)

| Gamer2000 a răspuns:

Serioux s900tab eu o am e foarte buna si costa 350 ron si e de 9 inch

| yonut98 a răspuns:

Pai pentru ce are nevoie? si vrei ceva la 7 inch sau 10 inch diagonala?

| ioanna97 a răspuns:

Poți sa găsești la eMAG o grămadă de tablete. Spre exemplu, evolio quandra de 10" la 899 lei, dacă vrei mai ieftină e-boda essensial de 7" la 299lei sau Allview alldro 3 speed duo hd de 9, 7" la 789 lei. Depinde de gusturile mamei tale! Bafta la cumpărături! FUNDA?