| Raul01 a întrebat:

Sunt mult prea inalt? Am 14 ani si am 1.89-1.90. Ma simt gigantic pe langa restul colegilor mei de 1.60.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| mihaibrasov a răspuns:

Lasa ca e mai fain inalt. Nu se ia nimeni de tine ca stie ca se poate alege cu un pumn in cap venit de suswinking. Si sa fii pitic nu e ok. Toti piticii vor sa fie mai inalti, crede-ma.

| RoxAnana a răspuns:

Nu asculta toate porcariile si jignirile venite din partea celorlalti. e bine sa fii inalt esti mai de ajutor. fete se gasesc stai lin si in plus practica basket si mai ingrasa-te putinwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iesi repede din apa. tu te tragi din acvanauti.alta rasa. daca stai in apa creeeeesti si nu te mai opresti.

| Toxxic a răspuns:

Nu. Fiecare persoana are ritmul sau de crestere. De exemplu fratele meu in clasa a 8-a era cel mai mic de statura din clasa. La sfarsitul clasei a8-a ajunsese sa fie cel mai inalt. Asa ca nu-ti face probleme. Daca rade cineva de tine incerca sa nu dai importanta. Si daca tot ai aceasta inaltime indicat ar fi sa practici un sport de performanta. basket. Sper ca te-am lamurit. Pa-pa :*