| anonim_4396 a întrebat:

am si eu o nelamurire. Cum as putea creste mai mult in inaltime? Am 14 ani si joc baschet si am 1.88 dar restul colegilor mei care sunt in grupa cu mine la baschet au 1.90/1.92 cum sa mai cresc si eu?

2 răspunsuri:
| aXy99 a răspuns:

Nu stiu daca e troll sau nu, dar iti voi raspunde ca si cand n-ar fi. Nu ai cum. Tine de gene...

| Madesz a răspuns:

Am auzit ca sunt niste pastile pentru cresterea in inaltime. Mai documenteaza-te. Sfat: Oricum esti destul de inalt..nu prea vad rostul. Daca ei sunt mai inalti, asta e...