| anonim_4396 a întrebat:

Sunt racita si trebuie sa iau pastile iar eu nu pot sa le inghit. Am incercat de toate, cu ceai cu iaurt in mancare dar nimic. Nu pot sa o zdrobesc caci e capsula si daca scot praful nu se dizolva in apa si capsule chiar nu pot inghiti. Pastile normale am nai luat dar capsulele sunt prea mari si nu pot

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Baga le in fund.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Si ce daca nu se dizolva praful? il bei amestecat in apa si gata

| K0sti a răspuns:

Prosteala!