| Etro a întrebat:

Super slim chinezesc. La încercat cineva? Am auzit ca dăunează sănătății

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Nu recomand tigari ieftine, in special cele din China. Pe langa faptul ca miros si au un gust oribil da, is si mai toxice pentru ca e stropit tutunul cu tot felul de chimicale in plus.

| Etro explică (pentru Wr3nch):

Alea nu sunt țigări, sunt niște pastile de slăbit?

| Wr3nch a răspuns (pentru Etro):

Super silms is si nume pentru tigari subtiri. Dar acum recomand de doua ori sa nu le cumperi sau consumi, pentru ca cine stie ce pun in ele. Si mai ca la chinezi legile sunt laxe, nu le verifica nimeni compozitia.