| VlaxDDDDDD a întrebat:

Tata are 50 de ani si s-a trezit ieri,brusc, cu o durere la nivelul labei piciorului, mai exact deasupra.Nici nu prea poate sa mearga de durere...Nu stie ce este...ce sa faca?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Northern a răspuns:

Singurul lucru pe care-l poate face este acela de a merge urgent la doctor.

| n1445 a răspuns:

Sa mearga la doctor. In astfel de situatii noi (unii dintre noi) nu putem sa-ti spunem ce sa faca tatal tau. Sigurul lucru pe care il putem recomanda este vizita la doctor. :*

| AmyAmya a răspuns:

Buna! Poate lua un supozitor de Voltaren, iar daca nu-i trece sa consulte doctorul.