| Nyke_Danutzu_1997 a întrebat:

DE LA o vreme încoace bunica mea se plânge de o durere în zona labei piciorului foarte crunta! Ce poate face sa scape de ea?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| DimLight a răspuns:

Nimic, probabil are o problema la oasele piciorului fiind batrana. mergi la doctor cu ea si ii va da un tratament.

2 răspunsuri:
| kyliejenner a răspuns:

La doctor cu ea

| BogdanDediu a răspuns:

Duo la doctor!