| alexinno11 a întrebat:

Te doare cand iti baga o branula am 9ani funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nuuuuuu! Nu doare deloc! Nici nu simți! Vorbesc serios! Lasă să îți bage branula și dacă te doare înseamnă că ești defectă, și dacă nu...nu. thinking

4 răspunsuri:
| nevermint a răspuns:

Depinde. seamana cu o intepatura de seringa. Daca il ti mai mult de doua zile la inceput te ustura apoi te doare. Oricum e suportabil

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, e doar o simpla intepatura. Gandeste-te ca dupa aia te scapa de alte multe intepaturi. (sper ca ai inteles ce am vrut sa spun)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci, te-a durut branula? smug

| MrPortocalaVorbitoare a răspuns:

Nu.si mie mi-a bagat cand eram mic si nu prea doare dar depinde cat de sensibila esti