| rrarres a întrebat:

Doare cand iti pui cercel in ureche(cu branula)?

Răspuns Câştigător
| Skillz_2743 a răspuns:

Depinde.Doare ceva.Eu când mi-am băgat in ureche cu branula, m-a durut enorm. Dar, prima dată, trebuie să iti bagi acul in spirt, dupa aia să-ţi pui şi puţin spirt la ureche.Ai grijă ce faci, pentru că s-ar putea sa te infectezi! Acul trebuie băgat neaparat in spirt, deoarece, trebuie dezinfectat. Când îl fabrică, pun toţii mâna murdară pe el...big grin

Skillz

1 răspuns:
| ŁοłłϊÞοÞ a răspuns:

Nu`ti fa cu branulahee hee du-te la o bijuterie sau la un TATOO si fa`ti acolo (iti face cu un fel de capsator - nu doare delooc)

daca iti faci ci branula, freaca cu sare inainte happy nu doare asa tare desi no sa fie o durere f mare happyhappy