| Th3AbSinTh3 a întrebat:

Tensiometrul de incheietura e bun de ceva?
Ma gandesc sa-i iau cuiva, dar pana acum nu prea m-a convins, multi spun ca nu e precis, ca e mai bun unul pentru brat, dar nu iau d-ala ca mi se par bani multi dati aiurea(adica poate sa se duca la o vecina sa i-o ia cu tensiometru clasic si sa-i iau altceva de banii aia)...

Oscilez intre http://www.emag.ro/tensiometru-digital-weinberger-kp6241 /pd/DV3X5MBBM/ si sanitas sbc 21, sanitas am inteles ca ar fi mai bun, alte recomandari aveti?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Vinsieu a răspuns:

Eu din intimplare am luat unul Sanitas (de incheietura) pentru ca era cel mai ieftin (atunci). L-am verificat cu al medicului de familie si aratau la fel.