| Dumitrescu_Amalia_1996 a întrebat:

TERMINATI si ce daca nu am pus categoria bine, pun aici intrebarea pentru ca e populata categoria. Eu trebuie sa slabesc urgent deoarece a spus doctorul ( am probleme cu tensiunea) si incepe scoala!

Am zis sa incerc asta

ziua1-legume

ziua2-fructe

ziua3-orez

DAR legume nu pot manca doar din salata mexicana mazarea fructele da pot orice fruct, toate-mi plac, orezul ingrasa cear fi ca ziua 1- legume sa pun 1 mar + putina mazare sau morcovi

ziua2-fructe

ziua3-lapte, iaurt natural activia

Slabesc cu ce am zis sau pot slabi si cu acel orez?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| ilegalnonstop a răspuns:

Pune o zi intreaga preparate de pui!
nici eu nu sunt eminem dar nici tu nu esti aialaughing

| Numero1 a răspuns:

Te intreb si eu ceva, tu esti in poza de la profil? Daca da atunci n-ai de ce sa mai slabesti si daca nu, atunci te sfatuiesc sa faci si ceva miscare sau cardio pentru ca doar asa poti slabi, o alimentatie sanatoasa si sport, mult sport.Am vazut ca tu esti pregatita sa iei doar ierburi si fructe ca alimentatie, nu cumva vrei sa ajungi ca Bianca Draguseanu? Poti consuma si carne slaba iar orezul nu mancat in exces n-o sa te ingrase.Bafta iar daca ai vreo nelamurire spune-mi-o.