| millar a întrebat:

A tinut cineva dieta disociata
Ziua1:legume
Ziua2:fructe
Ziua3:lactate
Ziua4; fructe si legume
Ziua5 carne rosie
Ziua6 carne alba
Ziua7 de toate din categoria de mai susu
Minim 2 l de apa
Credeti ca o sa slabesc, cam cate kg? Voi ati tinut-o?

5 răspunsuri:
| m1dn1gh7 a răspuns:

A tinut-o mama, a slabit 5 kg ceva gen. A zis ca s-a simtit mult mai bine, eu zic ca merita.

| millar explică (pentru m1dn1gh7):

Mersi, asta ma motiveaza
. Cam cat a tinut-o?

| m1dn1gh7 a răspuns (pentru millar):

Ma bucur mult, ea la fructe a tinut cu grapefruit. Doar o saptamana, a vrut sa o tina mai mult dar s-a lasat (asta nu pentru ca n-a fost multumita de dieta, ci pur si simplu n-a mai avut ea entuziasmul ala sa slabeasca mai mult), insa chiar s-a simtit mai bine, imi arata ca isi misca si mainile mai flexibil. (nu te gandi ca a fost super grasa, fiind destul de inalta (cam 1.75 si avea cam 78-80 de kg + 3 copii) dar stii cum sunt femeile.)

| millar explică (pentru m1dn1gh7):

Ma bucur pentru mama ta, sper sa functioneze si la mine

| m1dn1gh7 a răspuns (pentru millar):

Apreciez, si eu sper, daca doresti imi poti da un PM dupa dieta. happy Sanatate!