| Alinnnnnna a întrebat:

Tin dieta dukan, ziua 8 faza atac, insa am slabit foar 3 kg, pe cind dieta promite slabirea a pina 20 de kg, in 10 zile.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Cunoasc aceasta dieta, dar asa ceva nu spune, apoi, cat de credula poti fi pentru a crede ca poti slabi doua kg intr-o zi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Daca te increzi in diete...LASA DIETELE!
Daca vrei sa scapi de kilograme, tot ce trebuie sa faci este sa te alimentezi corect, sa incerci sa renunti la mancarurile nesanatoase, precum cea de fast-food, bauturi acidulate, prajeli, grasimi de tot felul, lactate grase si cel mai important este miscarea.
Te pup!

Răspuns utilizator avertizat