| Ilie_Robert_1991 a întrebat:

Tot timpul cand inghit, inghit mucus fara sa vreau. De la asta cred ca vine si respiratia urat mirositoare. Cum pot rezolva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| ovidiu123432 a răspuns:

Incearca sa nu mai faci asa ceva, e scarbos.
Incearca sa te abtii cat de mult posibil.
Daca esti copil cu timpul te obisnuiesti sa n-o mai faci, si eu cand eram mic faceam chesti asta dar acum n-o mai fac nici sa mor laughing

| Iuli4838 a răspuns:

Eu fac asta si nu mi se pare scarbos rolling on the floor))))