| ioanahd1 a întrebat:

Toxiinfectia alimentara este contagioasa?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
11 răspunsuri:
| mona a răspuns:

N-are cum sa fie contagioasa

| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună.

Nu, nu este contagioasă.
Stai liniştită.
Contagioase sunt bolile copilăriei, răcelile, etc.

Pa-pa.

| BiuL a răspuns:

Nup.

| ÁnΌMŀŠ a răspuns:

Buna.Nu, nu este contagioasa.

| Naяutσ a răspuns:

Daca imparti ce ai mancat cu altcineva, este laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.

| NoSmile a răspuns:

Buna!
Nu,nu este contagioasa! In primul rand pentru ca nu este o boala.
Stai fara grija!
Doar ca trebuie sa ai grija, sa nu faci si tu, daca mananci ceva alterat, ce nu-ti place/prieste organismului.

| Athée a răspuns:

Nu este o boala, nu e deloc contagioasa.

| 12345Anonim a răspuns:

Buna,nu este

| ioanahd1 explică:

A facut o prietena si a internat-o la contagiosi straight face

| alexbestt a răspuns:

Nu,nu este.