| AvalohAlyn a întrebat:

TPU ajutor. Granulomul dentar poate fi tratat/ rezolvat doar de medicul chirurg maxilofacial sau il poate trata si dentistul obisnuit? Chirurgul maxilo- facial(singurul din judet de stat) ma poate programa doar peste 2-3 sapt.E prea tarziu?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Andreea_Deea_1999_quMo a răspuns:

Uite cum se trateaza: s8sTaahzPgqfefwMAUiEabpTJBcdni9AGBHrr6irtIlUJBoCF0IQAvD_BwE