| totuldesprenaturasiaventura a întrebat:

Am o ruda care are o tumora pe glandele salivare.Trebuie sa faca operatie.Imi puteti spune un chirurg buco maxilo facial bun in Bucuresti? Va multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| anonimg a răspuns:

Nu cunosc pe nimeni; iti scriu doar ca am auzit ca medicii de la spitalul Floreasca ar fi cei mai buni din tara.
Poate gasesti tu mai multe informatii despre ei pe google cum sa-i contactezi, ca eu nu prea am gasit.

1 răspuns:
| Anais122299 a răspuns:

Staicu Răzvan, am auzit că este cel mai bun.