| anonim_4396 a întrebat:

TPU, am ceva o dunga pe penis și e roșie și sunt virgin (cam la spatele la penis și este foarte evident zici ca este "tăiat") sunt băiat.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Normal ca ești băiat, doar nu ești fata cu penisu rolling on the floor

| Andreeush a răspuns:

Poate te-ai iritat.

| DanyDav a răspuns:

Si eu care ma gandeam ca esti fata!
Sa nu cumva sa fie de la trasaj dunga aia.

| RaresCosmin328 a răspuns (pentru DanyDav):

Ce este trasajul?

| ShamelessQboy a răspuns (pentru RaresCosmin328):

Adica din proiect, majoritatea avem cate un semn mai special din nastete, si la mine pe penis am doua alunite si dealungul uretrei e o dunga mai inchisa la culoare.

| RaresCosmin328 a răspuns (pentru ShamelessQboy):

Pai îmi a apărut după o masturbare și de aia cred ca e grav ca nu am avut-o Mi-a apărut recent

| ShamelessQboy a răspuns (pentru RaresCosmin328):

Posibil sa fie o vanataie, ai strans prea tare penusul cand te ai gugalit.

| RaresCosmin328 a răspuns:

Am scris ca sunt băiat dar nu mi-am dat seama ca am scris penis. Scuza-ti greșeală mea