| anonim_4396 a întrebat:

Ajutor am 10 ani si mi-au aparut bubite albe pe penis nu se sparg da scot mucus si mai am si o dunga rosie pe spatele penisului care la mijlock e mai mare VAROGGG ajutati-ma!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Lawliet14 a răspuns:

Pot fi papule perlate, dar si o boala cu transmitere sexuala. Se poate lua de oriunde, de la orice toaleta si nu numai. Chiar si din casa, de la tatal tau sau frati. Ar trebui sa vorbesti cu parintii tai ca sa mergi la medic! Ai si dunga aia rosie ceea ce ma face sa cred ca e vorba de o infectie. Fii optimist ca trece cu o crema!

2 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Spala-te zilnic, la penis, cu apa calda si sapun si cu timpul vor dispare acele bubite.

| BuffaloSoldier a răspuns:

O sa iti treaca. Mergi la un doctor