| Foxyyyyyyyyy a întrebat:

TPU vreau sa slabesc urgent, 6 kg intr o saptamana. de fapt trebuie. vreo idee?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
10 răspunsuri:
| EkaBuBu a răspuns:

Combina suc de lamaie cu ulei de avocado si ardei iute si apahappyamestecale la bander si iale in loc de pranz mic dejun si cinatongueIntr-o zi vei slabi un kg. si incearca sa faci cat mai mult miscare pentru ati intari muschiihappy
Funda please:*
Si ai putea sa incerci sa o faci mai rar pentru ca daca nu mananci si depui efort s-ar putea sa te imbolnavestitongueNu mai fa totul pe 100 de metrihappyZiua bunahappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Nu spui ce-i mai important, înălţimea şi greutatea actuală!
O alimentaţie săracă caloric şi mişcare zilnic.
Te pup!

| karsivan a răspuns:

Maninca salata si carne la gratar si atat o sa te cam tii de pereti oare merita?

| HighByTheBeach a răspuns:

Buna!
Pai nu-i prea indicat sa slabesti asa repede. Dar in fine... Pai fa cat mai mult sport, tine diete. Iata cateva diete:
Dieta cu banane si lapte http://www.divahair.ro/......e_si_lapte
Dieta cu lapte:http://www.divahair.ro/diete_si_slabire/diete_rapide/dieta_cu_lapte
Dieta cu ciorba de varza:http://www.divahair.ro/......a_de_varza
Dieta cu ananas: http://www.divahair.ro/diete_si_slabire/diete_rapide/dieta_cu_ananas
si dieta cu varza acra: http://www.divahair.ro/......_acra_____
Sper ca te-am ajutat. Bye!

| IonelaaaS a răspuns:

Sport! Fă sport!

| Hikarie a răspuns:

Poți încercă dieta cu apă. Nu știu dacă e cea mai bună idee însă dacă vrei să slăbești așa de mult într-un timp așa de scurt cred că e cea mai bună idee.
E populară în America.
Idea e să bei numai apă și să nu mănânci nimic altceva. O poți ține 7, 14 zile sau depinde, cât de mult vrei tu. Eu am ținut-o în trecut și a dat rezultate.

| Numai98356 a răspuns:

Tae bo, dar nu ai cum 6 kg intr-o saptamana!

| mirunik23 a răspuns:

Nu poti slabi 6 kg intr-un timp atat de scurt! intr-o saptamana poti slabi maxim 1kg. Daca vrei sa slabesti apuca-te de sala sau fa multa miscare, iar in legatura cu mancarea. mananca mai putin, dar nu te infometa ai putea ajunge la spital.(Daca te infometezi prea tare nu o sa-ti slabeasca corpul ci sistemul imunitar) Bafta.

| mDragota a răspuns:

Buna, te pot ajuta daca esti din Bucuresti! 0737862089 acesta este nr meu, de luni pana vineri iti pot oferi o evaluare nutritionala si masuratori corporale gratuite si vom gasi o solutie pentru tine! Ne auzim la telefon in cazul in care te hotarasti si vom vorbi mai detaliat o zi cat mai frumoasa in continuare!

| mDragota a răspuns:

Buna, te pot ajuta daca esti din Bucuresti! 0737862089 acesta este nr meu, de luni pana vineri iti pot oferi o evaluare nutritionala si masuratori corporale gratuite si vom gasi o solutie pentru tine! Ne auzim la telefon in cazul in care te hotarasti si vom vorbi mai detaliat o zi cat mai frumoasa in continuare!