| SlenderMan299 a întrebat:

TPU vreau sa va intreb ceva legat de aceasta tigara electronica: http://www.thegift.ro/......p-1205.Azi m-am intalnit cu 2 tovarasi care mi-au zis sa trag un fum din aceasta tigara.Credeti ca doar un fum o sa imi dauneze grav sanatatii?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| JohnnyBi a răspuns:

1 fum nu, dar chiar daca este electronica foloseste nicotina pentru a face persoana sa simta nevoia de aceasta substanta diminuata. deci la fel ca tigarile normale este daunatoare sanatatii. unii zic mai putin, altii mai mult, vorbe aici, vorbe acolo. in concluzie este daunatoare sanatatii, dar 1 fum nu cred ca e mare treaba