| rtvskyline a întrebat:

am "gasit" pe net, mai precis pe okazii, tigari electronice la un pret de nimic:)? a mai comandat cineva de acolo? sunt sigur ceea ce scrie? Nu prea imi vine sa cred, si chiar ma incanta sa cumpar cateva bucati:)? ma poate ajuta cineva cu raspunsuri?

Multumesc
P.s.: http://www.okazii.ro/......a119397337

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Uita-te sus si vezi ca scrie fara garantie si fara factura. Nu merita sa dai banii degeaba.

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Okaziiro a răspuns:

Salut wasaby,

Okazii.ro este un site sigur si de unde poti cumpara foarte usor.
Iti recomandam tigarile electronice de pe Okazii.ro cu Garantia de Livrare. Asta inseamna ca in pagina produsului respectiv regasesti icon-ul acestui serviciu. Astfel banii nu ajung direct la vanzator, ei stau intr-un cont neutru pentru 3 zile, timp in care tu iti poti da ok-ul pentru produs. Abia dupa aceea banii sunt virati catre vanzator. Daca sunt probleme cu tigara electronica primita (e alt model decat cel comandat, e defecta etc), poti face o reclamatie si iti vei primi banii inapoi.
Daca ai intrebari suplimentare despre Garantia de Livrare, avem un numar dedicat acestui serviciu: 0374187885 (Retea fixa Orange).

Pentru orice alte nelamuriri, ne poti transmite un e-mail pe suport@okazii.ro sau ne poti suna la numarul 0374 652 944 (Retea fixa Orange).

Spor la cumparaturi pe Okazii.ro.

| rtvskyline explică (pentru Okaziiro):

Multumesc de garantie