| Anonim6666644 a întrebat:

Un barbat hidos la fata cum sunt eu, poate sa arate cat de cat normal cu multe operatii estetice?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| SkyPilot a răspuns:

Nici un barbat nu e hidos.

| Anonim6666644 explică (pentru SkyPilot):

Inseamna ca nu mai vazut pe mine, cap imens disproportional, nas imens, frunte imensa, ca un monstru sau mai urat.

| SkyPilot a răspuns (pentru Anonim6666644):

Chirurgia estetica it poate corecta nasul, restul nu prea.
Eu as zice sa stai linistit, iti vei gasi si tu pe cineva care sa te placa asa cum esti. Noi ne vedem intr-un fel, fetele ne vad in altul.