| jenicuta a întrebat:

Ce cadou ar merge sa ii i-au celei mai bune prietene de Craciun?

Răspuns Câştigător
| Neimportant a răspuns:

Nici eu nu am avut idei când a venit vorba de cadouri de Crăciun dar m-am gândit mai bine. Ar merge o geantă unde să-și pună lucrurile ei, machiajuri etc (nu o geantă mare, una destul de mică), o brațară, un inel, un parfum sau un puzzle ( poate să-l rezolve atunci când nu are ce face) și un ursuleț din plus pe care scrie I love you ar fi frumos. happy

1 răspuns:
| valyNo1 a răspuns:

Daca e prietena ta adica iubita si ai si niste bani un lantisor ceva
daca nu e iubita ta o saruti