| Last13Lucky a întrebat:

Un prieten e hotarat sa ia o supradoza de medicamente (se gande sa ia 10) si nu stie ce se va intampla motivul:ne-a prins profesoara cand fumam si vrea sa ne spuna parintilor si lui ii este frica puteti sa ne spuneti ce se intampla? poate sa. i si dati niste sfaturi sa termine cu prostealastraight face(fara prostovani cu chef de misto)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Alyra a răspuns:

Spune-i să nu facă asta!
Mai bine ar încerca să îşi învingă teama decât să...moară!

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Luxul și prostia în viață se plătesc.
Mai bine o ceartă și o pedeapsă de la părinți decât un act suicidal cu consecințe pe viitor.
Pa, pa.

| Owakey a răspuns:

Bună!

Supradoză = moarte sau sechele permanente. Ce explicaţii îi mai trebuie prietenului tău?

Baftă!

| ZvT a răspuns:

Adevarul e ca sufera de sindromul baga-ma in seama si poti sa ii spui ca pastilele nu sunt un remediu.