| TaKuYa a întrebat:

sunt Radu. Stiu ca nu art trebui sa ma aflu aici, deoarece am decat 12 ani si eu nu inteleg anumite lucruri financiare etc., dar va rog, daca stie cineva, imi tot puneam intrebarea "Cand o sa se termine criza asta?" si ma gandeam ca poate voi ma puteti ajuta sa aflu rapsunusul. Poate e o intrebare cam absurda pentru uni dar va rog as vrea sa stiu, daca cineva poate sa-mi spuna va rog sa-mi spuneti! Multumesc!

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu se stie niciodata.Atata timp cat cei care ne conduc trag totul pe turta lor. Tu nu vezi ce hotarari s-au luat in legatura cu salariile, pensiile, indemnizatiile de somaj.Cum crezi ca vom iesi din criza.Cu salarii de 7-8 milioane? Chiar si mai putin.Si te munceste patronul de te innebuneste.

| GiovannyGrandiossu a răspuns:

Atunci cand mana invizibila va incepe sa lucreze si in Romania. Sa spunem peste un an, maxim 2. happy

| sorosalina a răspuns:

Ei deocamdata pe tine nu are cum sa te afecteze criza nu ai varsta corespunzatoare ca sa obtii aceasta informatie nici macar nu ai intelege

| hd04wbw a răspuns:

E o intrebare grea.
Ideea e ca o tara scapa de criza (recesiune adica cat timp a fost in scadere economia), atunci cand incepe sa aiba crestere economica.Deocamdata Romania e tot in criza si se estimeaza ca doar in 2011 va avea crestere economica.Pana atunci criza placuta laughing

| Andradaaaaa a răspuns:

Inca vreo doi ani grei!

| TaKuYa explică:

Da dar poate sai afecteze pe parintii mei